Ostatnie posty

Podsumowanie grudnia 2013

By 16:25Witajcie! 
Dziś już ostatni dzień grudnia co za tym idzie i ostatni dzień roku. Ten czas minął mi niesamowicie szybko, dopiero co witaliśmy rok 2013,a tu trzeba go pożegnać. W związku z końcem miesiąca pora na ostatni post w tym roku, czyli krótkie podsumowanie grudnia. 

W tym miesiącu udało mi się przeczytać 9 książek :

Wszystkie przeczytane w grudniu książki miały łącznie 2964 strony, co daje około 96 stron dziennie. Wynik jest trochę lepszy niż w listopadzie więc nic tylko się cieszyć z tego. Dziękuje za wszystkie komentarze i odwiedziny. Również cieszę się z każdego nowego obserwatora oraz niezmierną sprawia mi radość, że są osoby, które chętnie czytają moje recenzje. Na koniec chciałabym życzyć wam wszystkim, aby nowy 2014 rok był jeszcze lepszy niż kończący się 2013, oraz mnóstwo dobrego szampana i super zabawy do rana!
Zatem do zobaczenia, czy raczej napisania już w nowym roku :)

6 komentarze

 1. Świetne wyniki :)
  Wzajemnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. 9 książek to ładny wynik, gratuluję :-) Wszystkiego dobrego! :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dużo książek przeczytałaś, gratulacje :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wzajemnie: samych sukcesów i wytrwałości w blogowaniu! Dużo przeczytałaś, gratuluję. :)

  http://shelf-of-books.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Prawie setka stron dziennie robi wrażenie :) Niestety nie czytałam żadnej z wymienionych przez Ciebie książek, ale może 2014 pozwoli to nadrobić
  Pozdrawiam :)
  izkalysa

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny wynik, przykro mi, ale żadnej z powyższych książek nie przeczytałam, choć "Portret" mam w planach od dłuższego czasu.
  Życzę Ci jeszcze lepszych wyników w styczniu. ;)

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń